چه برندهایی از لوازم خانگی تعمیر می شوند؟

تعمیر کلیه لوازم برقی اعم از لوازم برقی کوچک و کوچک مانند اتو و سشوار تا لوازم بزرگ و ضروری هر منزل مانند ماشین لباسشویی و یخچال در سیستم سرویس در محل ایرانیان سرویس انجام می شود. برای تعمیر هر یک از لوازم برقی خود کافیست از طریق دکمه سفارش در سایت تعمیرات لوازم خانگی ایرانیان سرویس یا سفارش در اپلیکیشن ایرانیان سرویس درخواست تعمیر خود را ثبت کنید. خدمات تعمیر لوازم خانگی برقی بزرگ در محل شما توسط متخصص تعمیر آن لوازم خانگی انجام می شود و در زمینه تعمیر لوازم خانگی کوچک با ارسال پیک دستگاه از شما تحویل گرفته و به شما بازگردانده می شود. بعد از اتمام تعمیرات قرار دهید

چه برندهایی از لوازم خانگی تعمیر می شوند؟

همانطور که در سایت ایرانیان سرویس اطلاعات لازم در مورد تعمیر انواع لوازم برقی را مشاهده می کنید، تعمیرات لوازم خانگی در برندهای مختلف موجود در بازار انجام خواهد شد.

مراحل سفارش تعمیرات لوازم خانگی در ایرانیان سرویس چگونه است؟

با تماس با شماره تلفن سرویس ایرانیان سرویس و یا ثبت سفارش در سایت یا اپلیکیشن، کارشناسان پشتیبانی ایرانیان سرویس با شما تماس خواهند گرفت. با اطلاع از نوع مشکل شما و بررسی میزان خرابی دستگاه، سرویس دهنده با توجه به نوع مشکل به محل شما اعزام می شود.

اگر دستگاه شما در رده لوازم برقی بزرگ قرار دارد، تعمیرکار در محل شما دستگاه را تعمیر می کند. در صورتی که مشکل دستگاه شما در محل حل نشد و نیاز به صرف زمان و استفاده بیشتر از تجهیزات در مرکز تعمیر باشد، دستگاه به مرکز تعمیرات ارسال می شود و تعمیرات در مرکز تعمیرات تکمیل می شود و در نهایت آن به محل شما بازگردانده خواهد شد

در تمامی مراحل ثبت سفارش و دریافت خدمات و پس از پایان آن تمامی مراحل توسط کارشناسان پشتیبانی ایرانیان سرویس بررسی و نظارت می شود و تا رضایت شما از خدمات در کنار شما خواهیم بود.

چه خدماتی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ارائه می شود

تعمیر لوازم خانگی در ایرانیان سرویس شامل تعمیر لوازم برقی خانگی، لوازم آشپزخانه، لوازم صوتی و تصویری و همچنین لوازم برقی شخصی خواهد بود، هر وسیله ای که در منزل استفاده کنید در مرکز تعمیرات ایرانیان سرویس تعمیر و احیا می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر جاروبرقی

تعمیر اجاق گاز

تعمیر مایکروفر

تعمیر مایکروفر

تعمیر تلویزیون

تعمیر ساندبار

تعمیر چرخ گوشت

تعمیر قهوه ساز

و..‌

تعمیر لوازم خانگی قدیمی هم در ایرانیان سرویس انجام شد؟

بله، در ایرانیان سرویس لوازم خانگی قدیمی تعمیر و بازسازی می شود. در تعمیر این لوازم حتما به این نکته توجه داشته باشید. با توجه به قدیمی بودن دستگاه بهتر است بدون داشتن مهارت آنها را تعمیر نکنید زیرا معمولا قطعات آنها به سختی در بازار یافت می شود بنابراین هر چه قطعات سالمتر باشند بهتر است. بازیابی و احیای آنها بیشتر امکان پذیر است.

هزینه تعمیر لوازم خانگی در ایرانیان سرویس چقدر است؟

هزینه تعمیرات کاملا به نوع دستگاه و مشکل آن بستگی دارد، یک دستگاه ممکن است فقط نیاز به سرویس و بازرسی داشته باشد و با یک سرویس کوچک دوباره قابل استفاده باشد. همچنین ممکن است میزان خرابی دستگاه شما به حدی باشد که نیاز به تعویض قطعه یا قطعات داشته باشید، در این زمان مشخص است که هزینه آن بیشتر خواهد بود.

آیا قطعات مورد استفاده در تعمیر لوازم خانگی باید توسط مشتری تهیه شود؟

سرویس دهنده ای که به محل شما مراجعه می کند تمامی وسایل مورد نیاز برای تعمیر دستگاه را به همراه خواهد داشت. در صورت نیاز به تعویض قطعات، سرویسکار از قطعات اصلی و جاروبرقی برای دستگاه شما استفاده می کند

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post